Csoportbeosztás, előadások

A képzés gyakorlatiassá tétele érdekében mindkét évfolyamon 25-35 fős tancsoportokat alakítunk ki. A csoportbeosztást, a részletes tantervet és az előadások anyagait ezen az oldalon tesszük közzé.

Mindkét évfolyam képzése a Budapesti Ügyvédi Kamara épületében történik (1055 Budapest, Szalay utca 7.). Az előadásokra – az I. évfolyam évnyitó előadásának kivételével – mindkét évfolyam esetében 17 órától 19 óráig kerül sor.

Az alábbi információk a 2017-2018. tanévre vonatkoznak. További információkért kérjük, hogy vegyék fel a kapcsolatot a BÜK oktatási ügyekkel megbízott munkatársával, Kamenszky Katalinnal (e-mail: oktatas@bpbar.hu, telefon: 06-1-353-0155/131. mellék).

Csoportbeosztás

Mindkét évfolyamon 12 oktatási csoportot indítunk (1-12. csoport). Az évnyitó előadás az I. évfolyamos hallgatók számára 2017. október 5. napján lesz (ún. plenáris előadás) a Budapesti Ügyvédi Kamara Dísztermében. Az 1-6. csoport számára 16:00 és 17:00 óra között, a 7-12. csoport számára pedig 17:30 és 18:30 óra között. Az esetleges eltérésről a csoport tagjait e-mailen tájékoztatjuk, ezért kérjük, hogy az előadást megelőző napon levelezőrendszerükben ellenőrizzék, nem küldtünk-e tájékoztatást esetleges változásról. Kérjük, hogy ezt valamennyi előadás előtt tegyék meg.

A tancsoportok munkáját elsődlegesen a csoport oktatási vezetője szervezi. Az egyes foglalkozások időpontjainak és helyszínének változásáról elsődlegesen a csoport oktatási vezetője ad tájékoztatást. Az esetleges hiányzásokat és azok igazolásait rajta keresztül kell eljuttatni az Oktatási Bizottsághoz.

Az I. évfolyam csoportbeosztása:

  • 1. csoport

    2. csoport

    3. csoport

    dr. Bárány Barbara dr. Banu Balázs dr. Asztalos Roland
    dr. Barkai Léda dr. Chen Chen dr. Bajusz Laura
    dr. Bázsa Gergely Tamás dr. Czibulya Balázs dr. Balogh Róbert
    dr. Buzássy L. Máté dr. Engelhart Anna Gabriella dr. Bokor Krisztina
    dr. Csizmár Alexandra dr. Fenyvesi László dr. Bukodi Blanka Eszter
    dr. Darázs Rózsa dr. Finta Zsanett dr. Czifra Sándor Péter
    dr. Deli Dávid dr. Gaál Barnabás Endre dr. Csonka József Márk
    dr. Frey Brigitta dr. Gyöpös Gábor dr. Csukás Zsuzsanna
    dr. Gazdik Péter László dr. Hajdú Petra dr. Fekete Kinga
    dr. Geiszelhardt Pál dr. Horváth Ádám dr. Fenyőházi Laura
    dr. Gerse Márton dr. Hrebenku Anikó dr. Horváth Nóra Anna
    dr. Godó Nikoletta dr. Imre Szabina Gyöngyi dr. Horváth Tamás
    dr. Gyulai-Gaál Viktor dr. Jóni Dorottya dr. Iván Ádám
    dr. Halász Ramóna dr. Király Éva dr. Kajcsos Kinga
    dr. Horog Orsolya dr. Kovács Roland dr. Katona Balázs
    dr. Horváth Rebeka dr. Kováts Borbála Lili dr. Kiss Natália
    dr. Kaltenecker Dániel dr. Lenner Zsombor Imre dr. Lukács Katalin Zsuzsanna
    dr. Kovács Lilla dr. Lőrincz András dr. Matits Kornél
    dr. Lajti Gabriella dr. Maglai Borbála dr. Menyhért Enikő
    dr. Lekrinszki Tamás dr. Márton Balázs dr. Nagy Richárd
    dr. Locki Barbara dr. Nagy Bence dr. Németh Ádám Géza
    dr. Lovácsi Nóra Ágnes dr. Nagy Mara dr. Németh Zsanett Margit
    dr. Nagy Daniella dr. Novák Anett dr. Novák Zoltán
    dr. Nagy Gábor Gergely dr. Pallagi István dr. Oroszi Fanni
    dr. Pádár Henrietta dr. Petrik Bence Ferenc dr. Pálos-Pajor Judit
    dr. Pap Dániel Kristóf dr. Ravasz István Levente dr. Polgár Bence
    dr. Pásztor Anikó dr. Simon Dániel dr. Sándor Adrienn
    dr. Pejov Réka dr. Sirola Simon dr. Szabó L. András
    dr. Regős Tamás dr. Soós Ágnes Zsófia dr. Szekerczés Réka
    dr. Szabó Zsolt dr. Soós László dr. Szilágyi Ildikó
    dr. Szigeti Eszter dr. Szél Viktor dr. Szrogh István
    dr. Tilki Abigél dr. Szvetlov Balázs dr. Varga Roland
    dr. Tóth Gábor dr. Tamás Arnold dr. Vasas Cintia Vivien
    dr. Ubrankovics Edit dr. Tasnádi László dr. Viktor Andrea
    dr. Vámosi-Nagy Dalma dr. Valaczka Bence dr. Weisz Tünde
    dr. Varga Kadosa dr. Varga Péter dr. Zanathy Anna
  • 4. csoport

    5. csoport

    6. csoport

    dr. Babicz Krisztina dr. Balázs Dávid dr. Angeli Marianna
    dr. Bányai Botond dr. Bosányi Alexandra Eszter dr. Bagócsi Károly
    dr. Bányász Evelin Vivien dr. Csűri Judit dr. Burcsik Adrienn
    dr. Beraczkai Dávid dr. Deák Richárd dr. Csontos Laura
    dr. Bokros Attila dr. Faragó Mónika Erzsébet dr. Dér Virág
    dr. Bordás András Balázs dr. Farkas Fanni dr. Domján Dorottya
    dr. Boros Alexandra dr. Fenyősi Robertina Ágota dr. Farkas Fanni Aranka
    dr. Dezső Balázs dr. Gál Eszter Éva dr. Fekete Erika
    dr. El Ahmadi Narimen dr. Gál Nikoletta dr. Garamvári Flóra Dalma
    dr. Ferenczi Márta dr. Götzinger Laura dr. Horváth Mihály Henrik
    dr. Fodor Tamara dr. Gyapjas Tamás dr. Horváth Vivien
    dr. Gerber Csanád dr. Gyuricza Orsolya dr. Ihász Alexandra
    dr. HalasiÉva dr. Hegedüs Dániel dr. Juhász K. Veronika
    dr. Halász Árpád dr. Huszár Mónika dr. Kelemen Dóra
    dr. Héjas Milán dr. Jakó Attila dr. Kollár Zita Melinda
    dr. Horváth Petra dr. Jancsi Lilla dr. Kovács Bence
    dr. Juhász Imre dr. Kálmán Bence dr. Lezsán Dorottya
    dr. Kakas Márk dr. Kaszás-Tóth Cecília dr. Mayer Vanda
    dr. Knall Petra dr. Kópé Ildikó dr. Mecser Anikó
    dr. Kontra Judit dr. Kovács Kitti dr. Meilinger Csaba
    dr. Leskó Tamás dr. Ládonyi Zsófia Fanni dr. Mihály Eszter
    dr. Ligetvári Gábor dr. Márkus Fanni Réka dr. Molnár Annamária
    dr. Lipők András dr. Mészáros Anna Bernadett dr. Nyáry Kristóf
    dr. Majoros Árpád dr. Nádas Krisztina dr. Petneházy Gabriella
    dr. Makai-Kis Anna dr. Ötvös Boglárka dr. Posgay Márk
    dr. Nagy Katalin dr. Rátai Renáta dr. Rontó Dániel
    dr. Oberchauser Alexa dr. Rottek Dávid dr. Rozgonyi Dorottya
    dr. Pauer Henrietta dr. Simon Stella dr. Ruff Péter
    dr. Somogyi Dorottya dr. Szabó Andrea Blanka dr. Szabó Imre Szilárd
    dr. Szabó Andrea dr. Szabó Orsolya dr. Tarjányi Karolina
    dr. Szabó Andrea Dóra dr. Takács Gergő dr. Tóth Roland
    dr. Száva Ágnes dr. Tamás Viktória dr. Veres Nóra
    dr. Sztruhár Péter dr. Topuzidu Laura dr. Vida Máté
    dr. Szűcs Éva Orsolya dr. Varga Julianna dr. Vigh Réka
    dr. Tálos Dániel dr. Kühtreiber Erzsébet dr. Vörös Dániel Tibor
    dr. Végh Tímea Rábayné dr. Kalmár Éva Anikó dr. Zsebők Boglárka
  • 7. csoport

    8. csoport

    9. csoport

    dr. Altziebler Dóra Zsuzsanna dr. Berki Eszter dr. Balázs Bence
    dr. Bencsics Henrietta dr. Biritz Dávid dr. Balogh Brunó
    dr. Besenyei Fruzsina Tünde dr. Dankó Bálint Zoltán dr. Beregi Zsolt
    dr. Borbás Rita dr. Dömötöri Gergő dr. Bertók Fanni
    dr. Braun Balázs dr. Farkas Dániel dr. Biró Ágnes
    dr. Dezső Botond dr. Fazekasová Noémi dr. Bogdány Nóra Veronika
    dr. Dobos Dóra dr. Hajdú Viktor dr. Csáki Marianna
    dr. Elmer Botond dr. Havrilik Henrik dr. Csapó Dávid
    dr. Elmer-Szabó Nóra dr. Kender Balázs János dr. Csillag Nikoletta Eva
    dr. Fekete János dr. Kiss Alexandra dr. Fogarasi Eszter
    dr. Ferenczy Áron dr. Kocsis Zoltán Olivér dr. Füredi Bálint
    dr. Gönczi Dóra dr. Kóródi Gergő dr. Gál Ibolya
    dr. Hollósi Attila dr. Korotki Gergő dr. Gál Judit
    dr. Horányi Márton dr. Kovács Anikó dr. Harmados Nikolett
    dr. Imre-Ács Rita dr. Kovács Sándor dr. Hrabovszki Lilla
    dr. Kalászová Réka dr. Márton Gábor dr. Járfás Tímea
    dr. Kispál Zsuzsanna dr. Mester Ágnes dr. Jávor Krisztina
    dr. Korom Ildikó dr. Molnár Nikoletta dr. Kendrik Judit
    dr. Kövecses Petra dr. Nagy Dóra Ágnes dr. Kovács Bianka Imelda
    dr. Kukk Márton János dr. Nagy Edina Alexandra dr. Lakatos Laura Emese
    dr. Lőrinczy Mátyás dr. Oláh Norbert Henrik dr. Merényi Mercédesz
    dr. Major Klára dr. Parti Ivett dr. Mihalik Bence
    dr. Mojzsis Vera dr. Reines János dr. Molnár Márk
    dr. Nagyidai Rita Margaréta dr. Sápi Szabolcs dr. Molnár Patrícia
    dr. Ottóffy Zsófia dr. Schleer Balázs dr. Németh Brigitta Ágota
    dr. Pap Andrea dr. Sebő Donát dr. Novák Nóra
    dr. Prokk Noémi dr. Stark Ádám dr. Olcsvai Alexandra
    dr. Sas Eszter dr. Szabadkai Dániel dr. Pap Marcell Barnabás
    dr. Soproni Szabó Domonkos dr. Szeder Fanni dr. Pápay Ádám
    dr. Szilágyi Bernadett dr. Végh Marcell dr. Polyák Dóra Erzsébet
    dr. Tóth Evelin dr. Veres Anett Szilvia dr. Simonyi Nelli
    dr. Varga K. Péter dr. Vincze Veronika dr. Sipőcz Krisztina Mária
    dr. Visontai Dóra dr. Vinglman Máté dr. Szücs Blanka
    dr. Vörös Eszter dr. Kiss Alexandra dr. Tislerics Renáta
    dr. Kerék Krisztián dr. Veres Nóra dr. Tomasovszky Edit
    dr. Véger Alexandra Nagyné dr. Czifra Beáta dr. Weiczer Miklós
  • 10. csoport

    11. csoport

    12. csoport

    dr. Baksay-Nagy György dr. Bieber Ivóna dr. Ács Dávid
    dr. Balázsi Ákos dr. Bodnár László Sándor dr. Beck Nándor István
    dr. Balog Ádám dr. Csaba Orsolya dr. Bodák Zoltán
    dr. Balogh-Auer Viktória Nóra dr. Csáky Bence József dr. Buzási Vendel
    dr. Bata Dorottya dr. Erdősy Zsóka Anna dr. Dobrovics Edina
    dr. Bereznai Henrik dr. Farkas F Szilvia dr. Ferencz Adrienn
    dr. Boros-Gyömbér György dr. Fekete Máté dr. Gál Rita
    dr. Erdei Dalma dr. Gaál Gergely dr. Gáspár Milán
    dr. Fábián Olivér dr. Gersli Vivien dr. Gazdag Noémi Erzsébet
    dr. Földes István dr. Harci Kármen dr. Gremsperger Gábor
    dr. Frigyes Dalma Júlia dr. Hornyik Dániel László dr. Guszlev Donát
    dr. Gundel-Takács Gergely dr. Horváth Dorina dr. Gyetvai Gréta
    dr. Hiesz Viktória dr. Jenei László dr. Gyimesi Kende
    dr. Horváth Hajnalka dr. Jeney Kristóf dr. Havasi Márta Eszter
    dr. Humbert Kitti Cintia dr. Kampits Bence dr. Horváth Balázs András
    dr. Járási Dóra dr. Kenderfi Gergely dr. Illés Sándor
    dr. Kállai Nóra dr. Királyvölgyi Krisztián dr. Karakai Fanni
    dr. Kaskovics Melinda dr. Kócsó Dalma dr. Kiss Csilla
    dr. Király Zoé Adrienn dr. Krénusz Ákos dr. Kósa Diána
    dr. Kocsis Livia Tímea dr. Molnár Kristóf dr. Lugosi Eszter Vivien
    dr. Kovács Katalin dr. Négyesi Bálint dr. Nagy Szabolcs
    dr. Kránitz Fanni Ramóna dr. Nemes Annamária dr. Nikolits Petra Ágnes
    dr. Krebsz Botond Bendegúz dr. Novák Balázs dr. Olgyay Eszter Mercédesz
    dr. Nagy Dániel Attila dr. Pataki-Kasnyik Boglárka dr. Ruffy-Varga Gábor
    dr. Pálosi Mátyás dr. Pokorny Dolóresz dr. Schmidt Márk
    dr. Pintér Zsolt Attila dr. Pszilosz Regina dr. Schmieder András
    dr. Pöstyéni Réka dr. Pusztai Dávid Miklós dr. Selnicean László
    dr. Sárhegyi István dr. Rajkai Bence dr. Simon Elza Ilona
    dr. Sohajda Kristóf dr. Simon Eszter Zsuzsanna dr. Simonka Ágnes
    dr. Szabó Zsolt Tibor dr. Sokolowski András József (PH) dr. Stubeczky Péter
    dr. Szépvizi-Dávid Ferenc dr. Szente Zsuzsanna dr. Szabó Zsuzsanna
    dr. Takács Dániel dr. Szilvási Tamás dr. Szakács Bence
    dr. Tóth Dominik dr. Torma Péter dr. Szalay Gergely László
    dr. Tóth Levente Tibor dr. Tóth D. Gábor dr. Szász Viktória
    dr. Varga Csilla Katalin dr. Váncza Zsombor dr. Tamás Eszter Kata
    dr. Walter Viktória Inez dr. Vándor András László dr. Tamáska Judit
    dr. Wicha Erzsébet dr. Weibl Edit dr. Vázsonyi Miklós
      dr. Zahorán János dr. Zálogh Judit

A II. évfolyam csoportbeosztása:

  • 1. csoport

    2. csoport

    3. csoport

    dr. Al Saidi Leila dr. Ács Gergely dr. Boros Ilona
    dr. Bankovics-Balogh Erzsébet dr. Czene Dániel dr. Bozai Fanni
    dr. Baranyai Zsolt Kristóf dr. Csúzy Anita dr. Csonka Dorina
    dr. Bencsik Dániel dr. Dobos Zoltán dr. Durst Helga
    dr. Cserép Viktor Előd dr. Fényi Viktória dr. Göllner Gellért
    dr. Csontos Henrietta dr. Franczia Ágnes dr. Gyarmati Emese
    dr. Dávid László Zsolt dr. Gazsi Gabriella dr. Gyetvai Zalán
    dr. Farkas Mercédesz dr. Gruber Dalma dr. Hajdu Rita
    dr. Fekete Zsuzsanna dr. Gyurcsovics Máté dr. K. Nagy Viktória
    dr. Galvács Borbála dr. Hős Richárd dr. Kanyó Zsombor
    dr. Gőgh Barnabás dr. Illés Annamária dr. Király Anett Barbara
    dr. Horváth Sándor dr. Ispán Szilvia dr. Kotek Szilvia
    dr. Kátai Dénes dr. Kálmán Tímea dr. Kovács Gertrúd
    dr. Pálházi Tamás dr. Kövér Botond Bottyán dr. Legát Csaba
    dr. Palicz András dr. Márton Ádám László dr. Mészáros Melinda
    dr. Péter Adrienn dr. Matula Gábor dr. Mező Réka
    dr. Reimann-Benedek Diána dr. Melman Eszter dr. Musch Bence
    dr. Rieder Bernadett Eszter dr. Németh Éva dr. Pethő Sarolta
    dr. Rizmayer Barbara Erzsébet dr. Oroszi Gergely dr. Petrás Brigitta
    dr. Serfőző Péter dr. Retteghy Dóra dr. Sediqi Jázmin
    dr. Surinya Balázs dr. Ruisz Gergő dr. Spáh-Erdmann Zsófia
    dr. Szebényi Roland dr. Szabó K. Borbála dr. Szabó Zsófia
    dr. Szűcs Anikó Edit dr. Szegeda Miklós dr. Szatmári Mercédesz
    dr. Törös Ádám Péter dr. Tömördi Boglárka dr. Tenyér Barbara Nóra
    dr. Varga Júlia Diána dr. Vass Noémi Bianka dr. Varga Adél
    dr. Vitek Brigitta dr. Vörös Ádám dr. Varga Gergely
    dr. Zelenka Éva Karalyosné dr. Gergity Orsolya Gabriella dr. Kőhalmi Ilona
    dr. Zimány Linda Katalin Rónainé dr. Galkó Erika
    dr. Lelkó Dóra
  • 4. csoport

    5. csoport

    6. csoport

    dr. Albert Szabina dr. Árvai Lilla dr. Bakos Izabella
    dr. Bali Réka dr. Bikki Vivien dr. Barta Nándor
    dr. Berényi Kristóf dr. Bohati Bianka Eszter dr. Darabont Szilvia
    dr. Boross P. Barbara dr. Csuka Janka dr. Erkli Orsolya
    dr. Bujáki László dr. Fehér Kincső dr. Fáy András
    dr. Dezső Balázs (PH) dr. Fodor Balázs Gábor dr. Fekete Ferenc
    dr. Feith Nóra dr. Friedman Katalin dr. Földváry-Szabó Zsuzsanna
    dr. Fiók Barbara dr. György Magor dr. Halász Kristóf Gergely
    dr. Horvàth-Veszeli Borbála dr. Gyulai-Gaál Balázs Eduárd dr. Hevér Kristóf
    dr. Kepler Norbert dr. Horváth Nóra dr. Hlivják Zita
    dr. Kratochwill Sz. György dr. Hunya Áron dr. Jován László Olivér
    dr. Kurczina Balázs dr. Járfás Viktória dr. Kenderes Ferencné dr
    dr. Mándoki Adrienn dr. Karsa Roland dr. Kónya Miklós Máté
    dr. Mészáros M. Boglárka dr. Kereszthidi Julianna dr. Kovács Krisztián
    dr. Moldván Edit Eszter dr. Kőhidai Gábor László dr. Kurcz Dániel
    dr. Nagy Dorottya dr. Lakatos Gergely dr. Magyar Szilvia
    dr. Nemes Zsófia dr. Lukács Zsuzsanna Regina dr. Marjai Dorottya
    dr. Németi R. Máté dr. Madarász Béla dr. Matuszka Petra
    dr. Nyitrai Tibor dr. Májer Barbara dr. Menyhárt Ádám
    dr. Orosz Orsolya dr. Nagy R. András dr. Mogyorósy Szilvia
    dr. Pénzes Bea dr. Pock Milán dr. Németh Márk
    dr. Piukovics Kornélia dr. Soproni Szabó Benedek dr. Oroszvári Dániel
    dr. Ruzsvánszky Petra dr. Suller Anett dr. Pál Szilvia Veronika
    dr. Székely Dóra dr. Szabó Noémi dr. Palguta Virág
    dr. Bányász Evelin Vivien (PH) dr. Szalay Dániel dr. Pásztorka Tamás
    dr. Tóth Emőke dr. Széles Elek Lóránt dr. Ragáts Dorottya
    dr. Török Ingrid dr. Szendrői Dávid Viktor dr. Szlávik Zsófia
    dr. Török Réka dr. Tanczikó Zsanett Ivett dr. Tallár Ákos
    dr. Vizsy Gábor dr. V. Németh Judit dr. Ternyák Gábor
    dr. Zambó Réka dr. Vimmer András dr. Török Soma
    dr. Vörös Szabolcs dr. Vincze Nóra
    dr. Wellner Ádám István Farkasné dr. Gyimesi Annamária
    dr. Hollósi Márton
  • 7. csoport

    8. csoport

    9. csoport

    dr. Csernus Máté dr. Bálint Zsanett dr. Ákos Anita
    dr. Dancs-Vass Anita dr. Baracskai Virág dr. Babos Péter
    dr. Deák-Bajzek Zita Erzsébet dr. Barczi Loránd Ákos dr. Benczik Balázs
    dr. Ditié Henriett dr. Csányi Viktória Orsolya dr. Biró Balázs
    dr. Farkas Flóra dr. Dán Eszter dr. Boross Réka Éva
    dr. Kalmár Noémi dr. Demkó Daniella dr. Csáki Dániel
    dr. Kárpáti Zoltán dr. Gondi Anilla Zsuzsanna dr. Csengeri Tamás
    dr. Keresztes Csilla dr. Gulácsi Marietta dr. Csikós Szonja
    dr. Kovács Barbara dr. Hajdu Mihály dr. Csontos Bettina
    dr. Kovács Boglárka Ágnes dr. Illy Miklós dr. Hegedűs Eszter Réka
    dr. Kovács Szilvia dr. Kárpáti Lilla Eszter dr. Jámbor Bianka
    dr. Mátyás Dénes Áron dr. Kiss Boglárka dr. Karácsonyi Adrienn
    dr. Nagy Máté dr. Kohajda Sára dr. Kiss Melinda
    dr. Németh Adél dr. Krantz Orsolya dr. Korecz Gábor János
    dr. Orbán András György dr. Kresz Renáta dr. Marsi Szabina
    dr. Papp Viktor Bence dr. Ligethy Lilla Nóra dr. Máté Dániel
    dr. Póth Antal dr. Lóczi Kinga Erika dr. Mayer Ágoston
    dr. Rókusz Gábor Dániel dr. Mészáros Márk dr. Miklós Gellért
    dr. Sipos Zsuzsanna dr. Moldován Beáta dr. Pilling Zoltán János
    dr. Szabó Bianka Ilona dr. Négyesi Kinga dr. Pulay Flóra
    dr. Szabó Fruzsina dr. Novák Sz. Tamás dr. Schultheisz Mátyás
    dr. Szász Dániel dr. Pálvölgyi Lilla dr. Szatmári Anna
    dr. Szűcs Bence Zsolt dr. Selymes Ádám dr. Szirányi Olivér
    dr. Tary Katalin dr. Szöghy Szabolcs dr. Terebesi Péter
    dr. Vezse Eszter dr. Szűcs Péter dr. Túri Zsófia
    dr. Kovács M. Gabriella dr. T. Tóth Zsófia dr. Varga Ádám
    dr. Tóth Zita
    dr. Volentics Georgina
    Gelányiné dr. Kertész Melinda
  • 10. csoport

    11. csoport

    12. csoport

    dr. Beraczkai Dávid (PH) dr. Andor Benedek László dr. Bánki Zoltán
    dr. Csapó Péter dr. Bagi Bertalan dr. Bodó Barbara Leona
    dr. Dohányos Dorottya dr. Balázs Tímea dr. Bozó Péter
    dr. Csordás Dominika Kira dr. Benczik Péter dr. Buda Belián
    dr. Erdei Péter dr. Bíró Norbert dr. Czető Bettina
    dr. Erdélyi Kristóf dr. Bojda Lilla dr. Csala Angéla
    dr. Fráter Tamás Barna dr. Buzogány Emőke dr. Demeter László
    dr. Hagya Szabolcs Tibor dr. Doma Tamás dr. Derecskei Zsuzsanna
    dr. Halmos Péter dr. Háhn Flóra dr. Devecz Krisztián
    dr. Keresztes Jusztina Nikolett dr. Kis Georgina Bea dr. Dobozi Gergely Ferenc
    dr. Kertész Kata dr. Kőszegi Laura dr. Fricskó Eszter
    dr. Kovács Diana dr. Krammer Szandra dr. Incze Márton
    dr. Ködmön Ildikó dr. Laribi Karim dr. Jámbor Márton
    dr. Lénárt Márton dr. Lehoczki Anna Barbara dr. Jeszenka Ádám
    dr. Lipták Gergely Simon dr. Nagy Gergely dr. Kiss Dalma
    dr. Lontai Bence dr. Nagy Nóra dr. Környei Mátyás
    dr. Madocsai Kinga Blanka dr. Pásti Laura Eszter dr. Parti Ivett (PH)
    dr. Molnár Dávid dr. Pinczés Ferenc dr. Nagy Vanda
    dr. Pál Gergely Csaba dr. Rajnai Máté dr. Oszlánszki Zsanett
    dr. Pavelkó Zita Kinga dr. Rák Balázs dr. Richtárcsik Máté
    dr. Pék Nanetta Veronika dr. Rózsahegyi Petra Ilona dr. Pásztor Petra
    dr. Potyondi László Miklós dr. Szauftman Ivett dr. Rukkel Veronika
    dr. Sallai András dr. Szekeres Máté Antal dr. Ruttkai András Richárd
    dr. Sokolowski András József (PH) dr. T. Kovács Krisztina dr. Stanga Eszter
    dr. Szélpál Szilvia dr. Takács Márton dr. Szigeti Imola
    dr. Bűrös András dr. Tóth Balázs István dr. Szkiba Tamás
    dr. Ulmann Kristóf Gábor dr. Trefán Anita dr. Tusor László
    dr. Varga Zsuzsanna dr. Vajda Réka dr. Varga Zsófia
    dr. Völgyesi Cintia Nikoletta

Előadások időpontja, tematikája

  • AZ ELŐADÁSOK 17 ÓRÁTÓL 19 ÓRÁIG TARTANAK!!!

    ELŐADÁSOK
    Az I. évfolyam számára

    1. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00 -17:00 óráig)

    2017. október 9. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 24. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 13. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 27. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 11. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 15. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 29. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 12. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 26. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 19. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 9. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 16. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00 -17:00 óráig)

    2017. október 9. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 24. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 13. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 27. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 11. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 15. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 29. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 12. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 26. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 19. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 9. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 16. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    3. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00 -17:00 óráig)

    2017. október 9. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 24. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 13. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 27. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 11. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 15. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 29. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 12. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 26. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 19. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 9. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 16. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    4. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00 -17:00 óráig)

    2017. október 10. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 24. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 14. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 28. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 12. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 16. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 29. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 13. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 26. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 19. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 9. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 16. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    5. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00 -17:00 óráig)

    2017. október 10. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 24. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 14. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 28. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 12. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 16. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 29. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 13. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 26. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 19. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 9. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 16. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    6. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 16:00 -17:00 óráig)

    2017. október 10. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 24. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 14. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 28. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 12. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 16. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 29. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 13. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 26. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 19. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 9. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 16. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    7. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30 -18:30 óráig)

    2017. október 11. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 25. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 15. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 29. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 13. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 17. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 30. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 14. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 27. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 20. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 10. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 17. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    8. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30 -18:30 óráig)

    2017. október 11. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 25. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 15. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 29. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 13. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 17. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 30. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 14. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 27. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 20. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 10. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 17. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    9. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30 -18:30 óráig)

    2017. október 11. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 25. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 15. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 29. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 13. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 17. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 30. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 14. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 27. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 20. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 10. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 17. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    10. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30 -18:30 óráig)

    2017. október 12. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 25. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 16. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 30. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 14. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 18. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 30. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 15. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 27. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 20. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 10. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 17. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    11. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30 -18:30 óráig)

    2017. október 12. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 25. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 16. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 30. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 14. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 18. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 30. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 15. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 27. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 20. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 10. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 17. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

    12. csoport
    (Az előadások – az évnyitó előadás kivételével – 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 5. – Az ügyvédség Magyarországon. Vállalkozás vagy hivatás? (az előadás helyszíne: Díszterem, az előadás időpontja: 17:30 -18:30 óráig)

    2017. október 12. - Az ügyvédi megbízás és meghatalmazás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. október 25. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. november 16. - Az összeférhetetlenség és jogkövetkezményei az új ügyvédi törvényben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 30. – Az ügyvéd fegyelmi felelőssége és a fegyelmi eljárás az új ügyvédi törvény szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. december 14. – Elektronikus okiratok, a bíróságokkal való elektronikus kapcsolattartás szabályai az új Pp. szerint (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 18. - Okiratbiztonság, a jogügyletek biztonsága, az ügyvédi iroda ügyvitele (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 30. - Ügyvédi etika az új ügyvédi törvény tükrében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. február 15. - Az ügyvéd polgári és büntetőjogi felelőssége (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 27. - A közjegyzői tevékenység, egyes közjegyzői eljárások, fizetési meghagyás (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. március 20. - Ügyvédi illemtan (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 10. - Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2018. április 17. - EU normák alkalmazása a magyar igazságszolgáltatásban (az előadás helyszíne: Díszterem)

  • AZ ELŐADÁSOK 17 ÓRÁTÓL 19 ÓRÁIG TARTANAK!!!

    ELŐADÁSOK
    A II. évfolyam számára

    1. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 16. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 6. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 20. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 4. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 8. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 22. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 5. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 19. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 5. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 26. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. április 3. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 16. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 6. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 20. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 4. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 8. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 22. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 5. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 19. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 5. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 26. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. április 3. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    3. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 16. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 6. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 20. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 4. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 8. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 22. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 5. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 19. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 5. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 26. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. április 3. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    4. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 17. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 7. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 20. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 5. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 9. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 23. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 6. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 20. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 6. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 27. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. április 3. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    5. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 17. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 7. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 20. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 5. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 9. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 23. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 6. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 20. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 6. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 27. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. április 3. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    6. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 17. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 7. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 20. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 5. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 9. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 23. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 6. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 20. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 6. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 27. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. április 3. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    7. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 18. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 8. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 21. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 6. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 10. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 24. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 7. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 21. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 7. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 28. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. április 4. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    8. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 18. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 8. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 21. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 6. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 10. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 24. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 7. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 21. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 7. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 28. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. április 4. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    9. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 18. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 8. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 21. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 6. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 10. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 24. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 7. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 21. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 7. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 28. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. április 4. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    10. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 19. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 9. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2017. november 21. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 7. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 11. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. január 25. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 8. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. február 22. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 8. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. március 29. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Protokoll terem)

    2018. április 4. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    11. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 19. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 9. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2017. november 21. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 7. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 11. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. január 25. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 8. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. február 22. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 8. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. március 29. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Tanácsterem)

    2018. április 4. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

    12. csoport
    (Az előadások 17 órától 19 óráig tartanak!)

    2017. október 19. – A polgári per és az új polgári perrend (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 9. – A közigazgatási perrendtartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2017. november 21. – Az új ügyvédi törvény (az előadás helyszíne: Díszterem)

    2017. december 7. – Családjogi kontraktusok és konfliktusok, jogi képviselet a családjogi perben (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 11. – Társasági szerződések, ügyvédi közreműködés cégeljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. január 25. - A bírósági végrehajtás és a végrehajtási perek (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 8. - Tulajdonjog megszerzésére irányuló szerződések (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. február 22. – Ingatlan-nyilvántartás (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 8. - Ügyvédi közreműködés a fizetésképtelenségi eljárásokban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. március 29. - Büntetőeljárás, védelem a büntetőeljárásban (az előadás helyszíne: Klub)

    2018. április 4. – Ügyvédi feladatok és felelősség a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozásának megakadályozása körében (az előadás helyszíne: Díszterem)

Előadások anyagai

7. csoport

8. csoport

9. csoport

dr. Altziebler Dóra Zsuzsanna

dr. Berki Eszter

dr. Balázs Bence

dr. Bencsics Henrietta

dr. Biritz Dávid

dr. Balogh Brunó

dr. Besenyei Fruzsina Tünde

dr. Dankó Bálint Zoltán

dr. Beregi Zsolt

dr. Borbás Rita

dr. Dömötöri Gergő

dr. Bertók Fanni

dr. Braun Balázs

dr. Farkas Dániel

dr. Biró Ágnes

dr. Dezső Botond

dr. Fazekasová Noémi

dr. Bogdány Nóra Veronika

dr. Dobos Dóra

dr. Hajdú Viktor

dr. Csáki Marianna

dr. Elmer Botond

dr. Havrilik Henrik

dr. Csapó Dávid

dr. Elmer-Szabó Nóra

dr. Kender Balázs János

dr. Csillag Nikoletta Eva

dr. Fekete János

dr. Kiss Alexandra

dr. Fogarasi Eszter

dr. Ferenczy Áron

dr. Kocsis Zoltán Olivér

dr. Füredi Bálint

dr. Gönczi Dóra

dr. Kóródi Gergő

dr. Gál Ibolya

dr. Hollósi Attila

dr. Korotki Gergő

dr. Gál Judit

dr. Horányi Márton

dr. Kovács Anikó

dr. Harmados Nikolett

dr. Imre-Ács Rita

dr. Kovács Sándor

dr. Hrabovszki Lilla

dr. Kalászová Réka

dr. Márton Gábor

dr. Járfás Tímea

dr. Kispál Zsuzsanna

dr. Mester Ágnes

dr. Jávor Krisztina

dr. Korom Ildikó

dr. Molnár Nikoletta

dr. Kendrik Judit

dr. Kövecses Petra

dr. Nagy Dóra Ágnes

dr. Kovács Bianka Imelda

dr. Kukk Márton János

dr. Nagy Edina Alexandra

dr. Lakatos Laura Emese

dr. Lőrinczy Mátyás

dr. Oláh Norbert Henrik

dr. Merényi Mercédesz

dr. Major Klára

dr. Parti Ivett

dr. Mihalik Bence

dr. Mojzsis Vera

dr. Reines János

dr. Molnár Márk

dr. Nagyidai Rita Margaréta

dr. Sápi Szabolcs

dr. Molnár Patrícia

dr. Ottóffy Zsófia

dr. Schleer Balázs

dr. Németh Brigitta Ágota

dr. Pap Andrea

dr. Sebő Donát

dr. Novák Nóra

dr. Prokk Noémi

dr. Stark Ádám

dr. Olcsvai Alexandra

dr. Sas Eszter

dr. Szabadkai Dániel

dr. Pap Marcell Barnabás

dr. Soproni Szabó Domonkos

dr. Szeder Fanni

dr. Pápay Ádám

dr. Szilágyi Bernadett

dr. Végh Marcell

dr. Polyák Dóra Erzsébet

dr. Tóth Evelin

dr. Veres Anett Szilvia

dr. Simonyi Nelli

dr. Varga K. Péter

dr. Vincze Veronika

dr. Sipőcz Krisztina Mária

dr. Visontai Dóra

dr. Vinglman Máté

dr. Szücs Blanka

dr. Vörös Eszter

dr. Kiss Alexandra

dr. Tislerics Renáta

dr. Kerék Krisztián

dr. Veres Nóra

dr. Tomasovszky Edit

dr. Véger Alexandra

Nagyné dr. Czifra Beáta

dr. Weiczer Miklós