Állásajánlat: vegyes praxisú ügyvédi iroda gyakornokok jelentkezését várja

Vegyes praxisú, klasszikus, belvárosi (XIII. kerületi) ügyvédi iroda gyakorlattal rendelkező gyakornokok jelentkezését várja.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent ügyvédi irodánál szerzett több éves tapasztalat, angol (szak)nyelv ismerete, azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:
- fiatalos munkakörnyezet, dinamikus munkatempó,
- önálló érdemi munkavégzés lehetősége,
- folyamatos fejlődési lehetőség,
- versenyképes fizetés.

Elvárások:
- irodánál dolgozó ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának segítése,
- adminisztratív feladatok ellátása,
- kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal,
- hivatali ügyintézés,
- lelkiismeretesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
- terhelhetőség,
- csapatszellem,
- jó kommunikációs és fogalmazási készség, kreativitás,
- Office programok, elektronikus jogtárak magabiztos használata,
- Általános Nyomtatványkitöltő (ÁNYK) program magabiztos használata.

A pályázatok elbírásánál előnyt jelent azonnali munkakezdés. A fényképes önéletrajzokat a thaisz@thaisz.hu e-mail címre várjuk.

Thaisz Ügyvédi Iroda