Állásajánlat: ügyvédi iroda ügyvédjelöltet/szakvizsgázott ügyvédet keres

Ügyvédi iroda nemzetközi praxissal a gazdasági jog területére tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet/szakvizsgázott ügyvédet keres.

Feladatok:
- szerződések, bírósági beadványok egyéb okiratok szerkesztése, előkészítése,
- ügyvédek támogatása, helyettesítése üzleti és bírósági tárgyalásokon,
- munkavégzés a gazdasági joghoz kapcsolódó valamennyi jogterületen, specializáció nélkül,
- ügyek előkészítése, háttéranyagok, jogszabályok, iránymutató bírósági gyakorlat kutatása.

Elvárások:
- magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
- kreativitás,
- önálló, precíz munkavégzés,
- ügyfélorientált problémamegoldó készség.

Előnyt jelent: magas szintű német nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés és juttatások,
- hosszú távú előmeneteli lehetőség,
- ügyek megismerése teljes mélységig,
- megfelelő gyakorlat után önálló ügyintézési lehetőség.

Jelentkezés magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal az office@szilagyilegal.hu e-mail címen.