Állásajánlat: ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztését bonyolító céget támogató ügyvédi iroda pályakezdő vagy legfeljebb 1,5 éves tapasztalattal rendelkező, az általános polgári jog és az ingatlanjog iránt érdeklődő ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
- ügyvéd napi munkájának támogatása,
- okiratok szerkesztése, szerződések véleményezése,
- jogi állásfoglalás készítése,
- hatóságok előtti eljárás, ügyintézés,
- jogi közreműködés üzleti tárgyalásokon,
- jogszabályfigyelés.

Elvárások:
- jogi diploma,
- csapatmunkában történő munkavégzés képessége,
- angol nyelvtudás írásban és szóban,
- precíz és önálló munkavégzés,
- igény a szakmai fejlődésre,
- irodai szoftverek biztos kezelése.

Előnyt jelent:
- ügyvédi irodában vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,
- angol jogi szaknyelv és/vagy egyéb idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk:
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
- állandó kihívásokkal teli munkakör, változatos feladatok,
- színvonalas munkakörnyezet, közvetlen és fiatalos légkör,
- versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja és ideje: a fényképes szakmai önéletrajzot a lelkesm@propertymarket.hu e-mail címre várjuk. Jelentkezési határidő 2017. november 24.