Állásajánlat: ügyvédi iroda jogi asszisztenst keres

A SIMONFAY ÜGYVÉDI IRODA titkári / titkárnői (jogi asszisztensi) pozícióra munkatársat keres.

Megfelelő pályázati anyag és sikeres interjú esetén akár azonnali kezdés lehetséges.

Főbb feladatok, munkák:
– ügyvédek és jogi munkatársak napi munkájának támogatása,
– érkező és kimenő levelek, fax és telefonhívások kezelése,
– határidők nyilvántartása és figyelemmel kísérése,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás és levelezés magyar és német nyelven,
– jogi asszisztensi feladatok (cégnyilvántartási és földhivatali adatok lekérése adatbázisból, elektronikus beadványok benyújtása),
– számlázás, pénzügyi kimutatások és egyéb nyilvántartások készítése, naprakészen tartása,
– egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– német vagy angol nyelvtudás,
– felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Outlook, Excel),
– kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség, határozottság,
– önálló, precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás, terhelhetőség,
– kitűnő helyesírás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– jogi asszisztensi vagy pénzügyi végzettség,
– ügyvédi irodai tapasztalat, ügyvédi programok és ügyvédek által használt számítógépes felületek használatának ismerete (elektronikus cégeljárás, FMH stb.),
– ügyvédi szoftver használatának ismerete,
– további idegen nyelvek ismerete.

Amit kínálunk:
– központi, könnyen megközelíthető belvárosi iroda,
– fiatalos, lendületes, elfogadó csapat,
– betanulási idő,
– stabil háttér,
– egyénileg megtárgyalt fizetési konstrukció,
– sikeres interjú esetén akár azonnali kezdés.

Állás, munka területe(i):
– adminisztráció, asszisztens, irodai munka,
– titkárnő, titkár.

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület, Andrássy út.

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét kérjük, küldje meg az office@simonfay.hu email címre.