Állásajánlat: ügyvédi iroda alkalmazott ügyvédet/ügyvédjelöltet keres

Elsősorban polgári, gazdasági és agrárjoggal foglalkozó Dr. Szalai Adrienn Ügyvédi Iroda (www.drszalaiadrienn.hu) keres alkalmazott ügyvéd/ügyvédjelölt kollégát.

Feladatok
– az irodavezető ügyvéd munkájának támogatása,
– okiratok, beadványok szerkesztése,
– jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások készítése,
– kapcsolattartás az ügyfelekkel, bírósággal és más hatóságokkal,
– szerződések készítése és véleményezése,
– cégeljárások, egyéb elektronikus iratok és formanyomtatványok előkészítése és kitöltése,
– tárgyalásokon való önálló részvétel.

Elvárások:
– jogász diploma,
– jogi szakvizsga (alkalmazott ügyvéd esetén),
– önállóság és pontos munkavégzésre való alkalmasság,
– proaktivitás,
– ügyvédi munkához kapcsolódó szoftverek magabiztos ismerete.

Előnyt jelent: ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
– azonnali munkakezdési lehetőség,
– sokszínű munka,
– fiatalos környezet,
– megegyezés szerinti bérezés.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a szalai@drszalaiadrienn.hu e-mail címen.