Állásajánlat: polgári jogi ügyekkel foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet vagy gyakornokot keres

Fiatalos lendületű polgári jogi ügyekkel foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda gazdasági jogi, munkajogi és ingatlanjogi területek iránt érdeklődő ügyvédjelöltet, vagy ötödéves gyakornokot keres, akit később ügyvédjelöltként is foglalkoztatna sikeres együttműködés esetén.

Elvárások:
– kreatív gondolkodás,
– megbízhatóság,
– munkajogi és polgári jogi érdeklődés,
– nyitottság, fejlődőképesség,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
– tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Feladatok: ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítése, szerződések, beadványok, hirdetmények szerkesztése, előkészítése, kapcsolattartás bíróságokkal és hatóságokkal, kutatás, hagyományos, egyéb ügyvédjelölti és adminisztratív feladatok elvégzése, ügyvédjelöltként eljárás bíróságok és hatóságok előtt.

Amit kínálunk:
– fiatalos, igényes munkakörnyezet,
– hosszú távú munkalehetőség,
– számos jogterület megismerésének lehetősége a gyakorlatban,
– versenyképes fizetés.

Jelentkezését – fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel, melyen telefonos elérhetőséget kérünk feltüntetni – az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni: diana.holup@fiaklaw.hu.