Állásajánlat: polgári jogi szakterületű ügyvédi iroda jogi asszisztenst/titkárnőt keres

A Magyarországon az elsők között bejegyzett, polgári jogi szakterületű BERTÓK ÜGYVÉDI IRODA (www.bertok.eujogi asszisztenst/titkárnőt keres azonnali felvételre.

Alapvető általános feladatok a teljesség igénye nélkül:
– általános adminisztratív feladatok,
– jogi okiratok szerkesztése,
– ügyvédek munkájának támogatása,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás,
– egyéb ügyintézési feladatok.

Elvárások:
– alapvető jogi ismeretek,
– lelkiismeretes, precíz, megbízható munkavégzés,
– kellő diplomácia érzék ügyfelekkel történő elvárt kapcsolattartás érdekében,
– kiváló fogalmazási és kommunikációs készség,
– pro-aktív munkavégzés,
– felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek,
– szigorú titoktartási nyilatkozat tétele,
– igényes, megnyerő megjelenés.

Javadalmazás: egyedi megegyezés szerint.

Jelentkezés módjaKérjük a magyar nyelvű, színes fényképpel és telefonos elérhetőséggel ellátott önéletrajzokat és a motivációs leveleket az alábbi email címre elküldeni szíveskedjenek legkésőbb 2019. december 23., 12 óráigbertok.gabor@bertok.eu. Személyes beszélgetés várható ideje a következő hét, munkába állás megegyezés esetén ezt követően azonnal.