Állásajánlat: polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Elsősorban polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátására precíz, megbízható ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
– okiratszerkesztés;
– bírósági és hatósági eljárásokban képviselet ellátása;
– szerződések előkészítése, véleményezése;
– jogszabályfigyelés;
– kapcsolattartás ügyfelekkel;
– jogi kutatómunka végzése;
– adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
– precíz, felelősségteljes munkavégzés;
– rugalmasság;
– elhivatottság;
– terhelhetőség, nagyfokú munkabírás;
– mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság;
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
– jó kommunikációs és fogalmazási készség.

Előnyt jelent az azonnali munkakezdés, az angol nyelvtudás és a pályakezdői minőség.

A jelentkezéseket kizárólag e-mailben várjuk, kérjük fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet is küldjön.
email cím: ugyvedi.iroda2016@gmail.com; kapcsolattartó: Dr. Tőkési Alexandra