Állásajánlat: polgári és gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Budapest I. kerületében működő, elsősorban polgári és gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi iroda mielőbbi kezdéssel ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
- okiratok szerkesztése,
- cégeljárásban közreműködés,
- jogszabálykutatás, jogi kutatómunka,
- hivatali ügyintézés, iratbeadás, iratbetekintés.

Elvárások:
- lényeglátó jogi gondolkodásmód, terhelhetőség,
- önálló munkavégzési képesség,
- jó kommunikációs képesség,
- felhasználói szintű számítógépes ismeret,
- angol nyelvismeret,
- e-akta készítési ismeret.

Előnyt jelent:
- cégjogi, ingatlanjogi ismeretek, peres gyakorlat,
- azonnali kezdés,
- jogi gyakorlat, ügyvédjelölti tapasztalat,
- jogi szaknyelv ismerete.

Amit kínálunk:
- hosszú távú együttműködés,
- az ügyvédi tevékenységhez szükséges ismeretek és gyakorlat széleskörű elsajátítása.

Munkavégzés helye: Budapest. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal e -mailben a partner@drmolnar.hu e-mail címen.