Állásajánlat: nemzetközi vonatkozású gazdasági ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Az elsődlegesen nemzetközi vonatkozású gazdasági ügyekkel foglalkozó BALÁZS TAMÁS Ügyvédi iroda mint a BALÁZS & KOVÁTSITS Ügyvédi Társulás tagja (www.bakolegal.com) az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett, megbízható ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
– ügyfelekkel és hivatalokkal való kapcsolattartás e-mailben és telefonon magyarul és adott idegen nyelven;
– szerződések és peres beadványok szerkesztése, véleményezése;
– okiratok, beadványok elektronikus rendszeren keresztül történő beadása (perkapu, ÁNYK, e-szignó);
– jogi szabályozás, jogalkalmazási gyakorlat folyamatos figyelemmel kísérése, külföldi ügyfelek és kollégák tájékoztatása.

Elvárások:
– az angol nyelv magas szintű ismerete (nem a nyelvvizsga bizonyítvány, hanem a tényleges tudás számít);
– team munkára való alkalmasság;
– jó kommunikációs készség;
– precizitás, szakmai igényesség;
– jó problémamegoldó képesség;
– eredményorientáltság;
– önálló munkára való alkalmasság.

Előnyt jelent:
– további idegen nyelvek (orosz, német, olasz, spanyol, francia) ismerete;
– gazdasági jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodában szerzett gyakorlat.

Jelentkezés: írásban, magyar és idegen nyelvű motivációs levél és önéletrajz megküldésével Dr. Balázs Tamás irodavezető ügyvédnek címezve az office@bakolegal.com e-mail címre.