Állásajánlat: Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete juniort jogászt keres

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet pályázatot hirdet junior jogász (Budapest) munkakörbe.

Feladatok:
- jogi osztály mindennapi munkájának adminisztratív támogatása,
- jogi osztályra beérkező dokumentumok kezelése,
- szerződések nyilvántartása, iktatása,
- okiratok szerkesztése,
- postázással kapcsolatos teendők elvégzése,
- társosztályokkal való folyamatos, aktív kapcsolattartás.

Elvárások a pályázóval szemben:
- befejezett jogi egyetemi végzettség,
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
- kiváló problémamegoldó és szervező képesség.

Előny: járművezetői engedély (B kategória).

Munkavégzés helye: Budapest.

Amit kínálunk:
- kiváló tapasztalatszerzési lehetőség,
- határozatlan idejű szerződés heti 40 órában,
- éves bruttó 400.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafeteria),
- ingyenes képzések, oktatások.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a karrier@b3takarek.hu e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni: “Junior jogász”.