Állásajánlat: hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda ügyvédjelöltet/kezdő ügyvédet keres

Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező magyar ügyvédi iroda gazdasági jog és iparjogvédelem területe iránt érdeklődő ügyvédjelöltet vagy kezdő ügyvédet keres. Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk.

Feladatok:
- szerződések, egyéb okiratok, szabályzatok készítése és véleményezése;
- társasági ügyek intézése;
- állásfoglalások készítése, jogi tanácsadás;
- peres és nem peres beadványok készítése;
- védjegy- és formatervezési mintaoltalom kutatása;
- jogszabályfigyelés.

Elvárások:
- magas szintű szakmai tudás;
- magas szintű angol nyelvismeret írásban és szóban;
- csapatmunkában és önállóan történő munkavégzés képessége;
- megbízhatóság és precizitás.

Előnyt jelent:
- munkaképes német nyelvismeret;
- kiemelkedő egyetemi tanulmányok;
- külföldi tanulmányok.

Amit kínálunk:
- igényes, modern irodai munkakörnyezet;
- szakmai fejlődés lehetősége tapasztalt kollégák támogatásával;
- továbbképzés lehetősége;
- nemzetközi ügyfélkör, idegennyelv tudás aktív használatának lehetősége;
- versenyképes anyagi elismerés;
- hosszú távú együttműködés lehetősége.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzot, továbbá angol nyelvű motivációs levelet a gyula.gabriel@bogsch.hu címre kérjük küldeni.