Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda jogi asszisztenst keres

Feladatok:
- adminisztratív feladatok ellátása, ügyvédi irodákban alkalmazott elektronikus eljárásokban való közreműködés,
- ügyfelek fogadása és eligazítása, ügyféladatok kezelése,
- bejövő és kimenő posta kezelése, iktatása és archiválása,
- egyszerűbb beadványok megszerkesztése,
- bejövő és kimenő telefonhívások lebonyolítása,
- ügyfelekkel való kapcsolattartás,
-  hatóságok előtti ügyintézés,
- egyéb irodai adminisztráció.

Elvárások:
- önálló, kitartó, precíz munkavégzés,
- magabiztos fellépés,
- igényes megjelenés,
- szövegszerkesztő, táblázatkezelő és levelezőprogramok készségszintű ismerete.

Előnyt jelent:
- angol nyelv társalgási szintű ismerete,
- ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,
- ügyvédi irodákban alkalmazott elektronikus eljárások (cégeljárás, fizetési meggyhagyásos eljárás, stb.) ismerete.

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség,
- szakmai fejlődésben való támogatás,
- fiatalos, lendületes, kreatív csapat,
- széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest (VI. kerület). Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Munkáltató: Ambrus Ügyvédi Iroda
Kapcsolat: Szalay Fanni
Cím: 1065 Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 27.
E-mail: szalay.fanni@ambrusiroda.hu

Jelentkezés módja és határideje: kérjük, hogy önéletrajzukat a megadott e-mail címre 2017. október 27-ig szíveskedjenek megküldeni.