Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Kiterjedt ügyfélkörrel rendelkező belvárosi ügyvédi iroda keres azonnali munkakezdéssel, motivált, szakma iránt elkötelezett ügyvédjelöltet. Folyamatosan bővülő ügyfélkörünknek köszönhetően jogi tevékenységünk magába foglalja a (cégjogi, polgárjogi, energiajogi, környezetjogi, ingatlanjogi) feladatok ellátását.

Feladatok:
- okiratszerkesztés: szerződések, jogi állásfoglalások készítése,
- ingatlan-nyilvántartási eljárásokhoz kapcsolódó okiratok szerkesztése,
- eljárás az illetékes Földhivatalok előtt,
- jogi háttéranyag kutatás,
- cégváltozások intézése,
- ügyvédi munka támogatása,
- kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal.

Elvárások:
- legalább 1 éves ügyvédjelölti tapasztalat,
- munkabírás,
- elhivatottság,
- terhelhetőség,
- megbízhatóság,
- jártasság peres, illetve nem peres eljárásokban.

Előnyt jelent:
- angol nyelv közép/felsőfokú ismerete,
- követeléskezeléssel kapcsolatos gyakorlat,
- végrehajtás területén szerzett tapasztalat,
- azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:
- igényes munkakörnyezet,
- versenyképes fizetés,
- hosszú távú együttműködés lehetősége.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkáltató, cég: Dr. Boros Árpád András Ügyvédi Iroda
Kapcsolattartó: Domján Klaudia
E-mail: domjan.klaudia@drboros.hu
Jelentkezés módja: e-mailben fényképes önéletrajzzal