Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A NEIZER Ügyvédi Iroda keres ügyvédjelölt kollégát polgári-gazdasági-közigazgatási jogi területre.

Feladatok:
– jogszabálykutatás,
– szerződések, bírósági beadványok és egyéb jogi dokumentumok szerkesztése, előkészítése önállóan,
– kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal és ügyfelekkel.

Elvárások:
– ügyvédjelölti munkakörben szerzett releváns tapasztalat,
– önálló munkavégzés,
– hivatástudat,
– precizitás,
– határozott fellépés,
– jó kommunikációs és fogalmazói képesség,
– kollegiális magatartás.

Amit kínálunk:
– változatos, folyamatosan bővülő ügyfélkör,
– önálló munkavégzés lehetősége,
– fiatal, dinamikus csapat,
– versenyképes tudás és munkamorál elsajátításának lehetősége,
– közvetlen kapcsolattartás lehetősége ügyfelekkel,
– tárgyalási tapasztalat megszerzése, szakmai támogatás, mentorálás.

Munkavégzés helye: Budapest belváros. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: e-mailben önéletrajz küldésével az alábbi címre: neizerne.vajna.viktoria@nzrugyved.hu