Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

V. kerületi belvárosi, dinamikusan fejlődő, elsősorban büntetőjoggal és adójoggal foglalkozó ügyvédi iroda megbízható, precíz ügyvédjelölt munkatársat keres főállásban, hosszú távra. A pozíció 2019. július 1. napjától tölthető be.

Feladatok:
– az irodavezető ügyvéd munkájának támogatása,
– okiratok, beadványok szerkesztése,
– kapcsolattartás az ügyfelekkel, bírósággal és más hatóságokkal,
– közreműködés peres- és nemperes eljárásokban,
– bíróságok, hatóságok előtti képviselet,
– jogszabályváltozások és bírósági gyakorlat feldolgozása.

Elvárások:
– jogi egyetemi végzettség,
– középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
– jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
– precíz, pontos munkavégzés,
– önálló, felelősségteljes munkavégzés,
– elhivatottság az ügyvédi munka iránt.

Előnyt jelent: ügyvédi irodában szerzett korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk:
– hosszú távú karrierlehetőség, biztos háttér,
– igényes munkakörnyezet,
– szakmai fejlődés,
– változatos munkavégzési feladatok.

Munkavégzés helye: Dr. Szilágyi Roland Ügyvédi Iroda

A fényképes önéletrajzokat nettó bérigény megjelölésével a drszilagyiroland@gmail.com e-mail címre várjuk.