Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Klasszikus ügyvédi tevékenységet végző belvárosi ügyvédi irodába ambiciózus, nagy teherbírású polgárjogi és büntetőjogi érdeklődésű ügyvédjelöltet, vagy frissen szakvizsgázott kezdő ügyvédet keresünk. Fényképes önéletrajzokat a mehesoffice@avocat.hu e-mail címre várjuk.

Feladatok:
– klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátása a büntetőjog, valamint a polgári jog szinte minden területén, ez utóbbi esetén különös tekintettel kötelmi jog, gazdasági jog, társasági jog és munkajog,
– szerződés-tervezetek, beadványok elkészítése,
– állásfoglalások előkészítése,
– peres és peren kívüli jogi képviseletben eljárás,
– ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás,
– ügyvédi munkához kapcsolódó elektronikus rendszerek napi használata.

Elvárások:
– jogi egyetemi végzettség,
– precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
– önálló munkavégzésre és komplex feladatmegoldásra való képesség,
– kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés.

Előnyt jelent:
– idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete,
– B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.

Amit kínálunk:
– kiváló elhelyezkedésű, jól megközelíthető iroda,
– fiatalos munkakörnyezet,
– felelősségteljes munkakör, változatos feladatok, fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés.