Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet és gyakornokot keres

Belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet és gyakornokot keres, azonnali kezdéssel.

Az általános polgári jogi feladatok ellátásán túlmenően az iroda fő tevékenysége a társasági jogra és különösen az értékpapírjogra koncentrálódik.

Amit kínálunk:
– versenyképes fizetés,
– színvonalas munkakörnyezet,
– a polgári jog, pénzügyi jog területén rendkívül széleskörű tapasztalatszerzési és szakmai fejlődési lehetőség,
– egyeztetés szerint home office munkavégzés lehetősége.

Elvárások ügyvédjelöltnél:
– jogi egyetemi végzettség,
– az ügyvédjelölti/alkalmazott ügyvédi feladatellátáshoz kapcsolódó elektronikus rendszerek felhasználói szintű ismerete,
– alapos, pontos, precíz munkavégzés,
– rugalmasság, az ügyvédi munka iránti elhivatottság.

Elvárások gyakornoknál:
– aktív jogi egyetemi tanulmányok, legalább negyedéves hallgató,
– az ügyvédek és jogi munkatársak napi munkájának támogatása,
– rugalmasság, a jogi munka iránti elhivatottság.

A jelentkezéseket a vidamjog@vidamjog.hu e-mail címre várjuk fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével.