Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres

Elsősorban polgári jogi, főként ingatlan-, gazdasági és társasági jogi, másodsorban büntetőjogi szakterületeken képviseletet ellátó belvárosi ügyvédi iroda precíz, megbízható, gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres hosszú távra azonnali kezdéssel.

Feladatok:
– okiratszerkesztés magyar és angol nyelven,
– cégeljárás lefolytatása,
– tárgyalásokon, megbeszéléseken való részvétel,
– követeléskezelés,
– szerződések készítése, véleményezése,
– peres képviselet,
– hatósági eljárásokban való részvétel,
– kapcsolattartás ügyfelekkel,
– egyéb ügyvédjelölti feladatok.

Elvárások:
– közép szintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
– önálló munkavégzésre és csapatmunkára alkalmasság,
– terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság,
– jó kommunikációs és fogalmazási készség.

Előnyt jelent:
– további idegen nyelv ismerete,
– tapasztalat az elektronikus eljárásokban és nyomtatványkezelésben (elektronikus pervitel, cégeljárás, ÁNYK, e-papír, FMH eljárás).

Amit kínálunk:
– versenyképes fizetés,
– barátságos munkakörnyezet,
– felelősségteljes munkakör, változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség,
– frekventált környezetben elhelyezkedő, jól megközelíthető iroda.

Munkavégzés helye: Budapest. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Munkáltató, cég: Juhasz György Ügyvédi Iroda. Kapcsolattartó: dr. Szabó Zsolt. Telefon: +36 1 4731303, e-mail: info@drjuhaszgyorgy.com.

Jelentkezés módja: e-mailben küldött önéletrajz és motivációs levél útján nettó bérigény megjelölése mellett.

Határidő: 2021. április 12.