Állásajánlat: a Baltás Ügyvédi Iroda jogi asszisztenst keres

Az elsősorban polgári joggal, valamint gazdasági joggal foglalkozó Baltás Ügyvédi Iroda dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat keres az alábbi pozícióba: jogi asszisztens.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • jogi asszisztensi feladatok ellátása, így különösen közreműködés az elektronikus peres beadványok benyújtásában, letöltésében, kezelésében
    • ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának támogatása
    • kapcsolattartás a hatóságokkal, egyéb szervekkel, ügyfelekkel, partnerekkel
    • beérkező és kimenő postai küldemények iktatása, kezelése
    • dokumentumok, okiratok előkészítése, feldolgozása és ellenőrzése,
    • beérkező telefonhívások fogadása, átirányítása
    • kimutatások és egyéb nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
    • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
    • szabálykövető magatartás jellemzi, pontosan, precízen dolgozik
    • magabiztosan használja az informatikai rendszereket
    • képes fókuszálni, jó a monotónia tűrő képessége
    • lelkes és elkötelezett, szívén viseli a munkát
    • nyitott az új ismeretek befogadására
    • terhelhető és stressz tűrő képességgel bír
    • csapatjátékos, ügyfélorientált, határozott, ugyanakkor barátságos attitűd jellemzi
    • kitűnő helyesírású

Mit kínálunk?

  • A++ kategóriás, magas színvonalú irodai környezetet
    • komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, Cafeteria, egészségbiztosítás, ingyenes sportolási lehetőség)
    • stabilitást
    • fiatalos csapatot és jó közösséget
    • kiszámítható munkaidőt: 8:00 – 16:30

Előnyként értékeljük:

  • jogi asszisztensi OKJ végzettség
    • ügyvédi irodában adminisztratív területen szerzett tapasztalat
    • ügyvédi programok és ügyvédek által használt számítógépes felületek használatának ismerete (elektronikus cégeljárás, FMH, e-per, stb.)
    • gépírástudás előny
    • angol nyelvismeret

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés módja: amennyiben képesnek érzi magát a fenti pozíció betöltésére, küldje fényképes önéletrajzát a nora.fekete@baltas.hu e-mail címre.