Állásajánlat: a Microsec Zrt. jogász munkatársat keres

A Microsec zrt. Magyarország egyik meghatározó informatikai vállalkozása. Piacvezető szerepet töltünk be az elektronikus aláírással kapcsolatos szolgáltatások területén, jelenleg európai szintű minősített bizalmi szolgáltatóként minősített elektronikus aláíró és bélyegző tanúsítványok kibocsátását, minősített időbélyegzést, valamint minősített archiválás szolgáltatást nyújtunk. Cégünk fejleszti és üzemelteti a cégbíróságok informatikai rendszerét, az online céginformációs szolgáltatást, az elektronikus cégeljárást valamint a végrehajtási iratok elektronikus kézbesítési rendszerét. Informatikai területre újonnan nyíló munkakörbe jogász munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Jogi tanácsadás a Társaság működésének valamennyi területén, különös hangsúllyal az elektronikus aláírás, elektronikus ügyintézés területén
- A Társaság szerződéseinek, partneri megállapodásainak, okiratainak, sablonjainak előkészítése, véleményezése, ellenőrzése
- A Társaság működése során a jogi megfelelőség biztosítása
- Tárgyalások, tenderek jogi támogatása
- Új szolgáltatás bevezetésének, bejelentésének jogi támogatása
- Kapcsolattartás az érintett hivatalokkal
- A Társaság jogász ügyfelei által használt folyamatok megértése, javaslattétel a javításukra, új megoldásokra (sales támogatás)
- Közreműködés a Társaság belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése
- A Társaság működési területéhez tartozó jogszabályok változásának figyelése, törvényi változások hatásainak felmérése, javaslattétel
- Részvétel a Folyamatszervezés részleg munkájában

Elvárások:
- Egyetemi végzettség jogász szakon és jogi szakvizsga
- Az elektronikus aláírással, elektronikus ügyintézéssel kapcsolatos jogterület ismerete
- Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
- Dinamikus, motivált személyiség
- Önálló, megbízható munkavégzés, határozottság
- Precizitás
- Lelkes, proaktív hozzáállás
- Jó kommunikációs és tárgyalási képesség
- Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
- Büntetlen előélet
- Több éves releváns szakmai gyakorlat

Előnyt jelentenek a következők:
- Szakmai tapasztalat a versenyszférában
- Gyakorlat az elektronikus aláírás területén
- Elektronikus eljárások ismerete és gyakorlati alkalmazása (cégeljárás, fmh, perkapu stb.)

Amit kínálunk:
- Rugalmas munkaidő (törzsidő betartásával)
- Részvétel világviszonylatban is magas színvonalú, a digitális világot megalapozó szolgáltatások, megoldások nyújtásában és megteremtésében
- Változatos feladatok, vidámság
- Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
- Kiemelkedő béren kívüli juttatások
- Nyugodt munkakörnyezet (madárcsicsergés, kiváló levegő, folyópart), ahol a világ élvonalbeli IT cégei működnek

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület, Graphisoft Park

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmét, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatát jövedelemigény megjelölésével a hr@microsec.hu címre küldje el számunkra.