Állásajánlat: a Bv. Holding Kft. Jogi Osztálya jogász munkakörbe kollégát keres

A Bv. Holding Kft. Jogi Osztálya jogász munkakörbe kollégát keres.

Feladatok:
– a Társaság, és a Bv. Holding elismert vállalatcsoport szerződéseinek, megrendeléseinek előkészítése;
– belső szabályzatok, határozatok készítése, véleményezése;
– a Társaságot, és a Bv. Holding vállalatcsoportot érintő döntések, rendelkezések jogi szempontú vizsgálata; jogi állásfoglalások előkészítése;
– beszerzési eljárásokban való részvétel;
– egyeztetéseken való részvétel, kapcsolattartás hatóságokkal, a vállalatcsoport tagjaival;
– cégeljárások ügyintézése;
– jogszabályi változások figyelemmel kísérése.

Elvárás:
– jogász, egyetemi végzettség;
– polgári jogi szakterületen szerzett legalább 3 év munkatapasztalat;
– polgári jogi és cégjogi ismeretek;
– pontos, precíz munkavégzés;
– megbízható Microsoft Office ismeretek;
– jó kommunikációs készség szóban és írásban.

Előnyt jelent:
– jogi szakvizsga;
– közbeszerzési eljárásokban szerzett releváns ismeret;
– korábban más rendvédelmi szervnél töltött munkatapasztalat;
– más állami tulajdonú gazdasági társaságnál jogász munkakörben töltött idő;
– rugalmasság és jó stressz tűrő képesség;
– angol- vagy német középfokú nyelvtudás;
– “B” kategóriás jogosítvány megléte.

Amit kínálunk:
– stabil munkáltatói háttér;
– versenyképes jövedelem és juttatási rendszer;
– a Jogi Osztályon barátságos légkör, szakmai együttgondolkodás;
– igényes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: 1108 Budapest, Venyige utca 1-3.

A fényképes szakmai önéletrajzot a szanto.tunde@bv.gov.hu e-mail címre várjuk.